AYŞE KIZILÖZIstanbul'da soğuk bir kış gününde doğan Ayşe Kızılöz, babasının görevi nedeniyle 2 yaşından itibaren her 4 yılda bir şehir değiştirerek büyümüştür. Çocukluğunu Frankfurt, Istanbul, Amsterdam ve Ankara şehirlerinde değişik kültürler içinde geçirmiştir. Daha sonra Istanbul (Erkek) Lisesi ve İTÜ İşletme Mühendisliği bölümlerini başarıyla tamamlamıştır. İş hayatına Turist rehberliği yaparak başlamış, sonrasında otelcilik, bankacılık, konsolosluk gibi kurumları deneyerek geniş bir deneyim yelpazesiyle devam etmiştir.
2004 Yılından beri kardeşi ile ortak olarak bir turizm şirketine sahiptir. 2001 Yılından itibaren yoğun olarak çeşitli enerji çalışmaları, kişisel gelişim seminerlerine katılmakta olup, 2006 yılından beri de Vernon Frost tarafından verilen labirent seminerlerini organize etmektedir.
Birkaç yıldır, aldığı eğitmenlik eğitimlerinin ve yoğun birikiminin ardından seminerler ve seanslar vermeye başlamıştır.


Katıldığı eğitimlerden bazıları : Prisma, Rainbow seminerleri (Yossi Mutzafi ile), Labirent seminerleri (Vernon Frost ile), Transformal Nefes ( Joost Maaijvis), inversion therapy (Steve Rother), Yeniden bağlantı ( Eric Pearl), Learning Love (Krishnananda, Amana), Primal ve Tanra (Premartha- Svarup), Aile sergileri (Bert Hellinger ile, Halise Baydar, Göksel Karabayır ile ve Premartha Svarup ile), You Can Heal Your Life ( Patricia Crane, Rick Nichols ile), Light Grids (Damien Wynne), Bir Dilek Tut (Gahl Sasson), Acces Consciousness (Steve Comer), Vedanta (James Swartz), Mucizeler Kursu (ACIM), Oneness of Being (Vernon Frost ile)…..Eğitmenlik sertifikaları: Vernon Frost (Oneness in Being 2013), Patricia Crane – Rick Nichols (Louise Hay ..You Can Heal Your Life 2002), Krishnanda ve Amana ( The Learning Love Training 2010-2011), Steve Rother ( Inverse Wave Therapy 2007), 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme