SEANSLAR VE YAŞAM KOÇLUĞU

AYŞE PADİPADA KIZILÖZ İLE SEANSLAR
KUANTUM ATILIMUzun yıllardır süren kendimi tanıma, derinleşme, yenilenme yolcuğumda bir hayli yol aldım. Edindiğim bilgiler, farkındalıklarım, paylaşımlar, verdiğim seanslarla ve çok değerli hocalarımla etkileşimlerimle doldum..Ve bu birikimi hayata geri sunmak üzere, sizlerle paylaşmak üzere seans ve seminerler vermeye başladım.

"Healing may not be so much about getting better, as about letting go of everything that isn't you - all of the expectations, all of the beliefs - and becoming who you are." - Rachel Naomi Remen
'İyileşme, daha iyiye gitme olmayabilir, daha çok size ait olmayan herşeyin bırakılmasıdır-tüm beklentilerin, tüm inançların bırakılıp gerçekte kim olduğunuzu yaşamanızdır.' Rachel Naomi Remen

Seanslarda ne mi yapıyorum?  Kişinin ihtiyacına göre ; labirentte öğrendiğim Sofroloji  tekniği , ya da kendi sentezim olan yeniden bağlantı, nefes, nlp karışımı olan Kuantum Atılım adını verdiğim bir süreç, biraz reiki, konuşma ile farkındalık sağlayarak, ya da hepsinin değişik oranlarda sentezi şeklinde yapıyorum..Kişinin kendi içindeki iyileştirme gücünü harekete geçirmek , alan tutmak ve farkındalık yaratmak amacım..Hayatınızın istediğiniz gibi gitmeyen, blokaj içeren alanları üzerinde çalışıyoruz. Bir çeşit regresyon ile geri giderek, size hizmet etmeyen duygu, düşünce ve inançları bulup ayıklıyoruz. Yeniyi ekip, arzuladığınız tohumların filiz vermesi üzerine çalışıyoruz..


Bireysel seans  250 TL + KDV

YAŞAM KOÇLUĞU


Hepimizin hayatında işleyen, arzuladığımız gibi giden alanlar olduğu gibi, kısır döngülerin içinde tıkandığımız alanlar da vardır. Adeta ne kadar çaba gösterirsek gösterelim kendi başına altından kalkamadığımız, bir türlü belimizi doğrultamadığınız alanlar. Muhtemelen fiziken yapılması gereken herşeyi yapıyorsunuzdur. İşte bu noktada ihtiyacınız olan bir yaşam koçu ile beraber çalışmaktır. Size sağlayacağı farklı bakış açısı, kör noktalarınızı açığa çıkarması, sizi iyileştirme yolundaki adımlar, çabalarınızın farklı sonuçları beraberinde getirmesine, bu alanlarda iyileşme olmasına destek olacaktır. Düzenli ve disiplinli bir çalışma sizi başka bir noktaya götürecektir.


(Coaching sertifikası: You Can Heal Your Life Patricia Crane Rick Nichols San Diego'dan)


Belediye Caddesi Artell Forum Sitesi Taş Blok Kat 3 Daire 10 Göktürk  Istanbul
Tel  : +90 538 354 44 49

info@kampaworkshops.com  www.kampaworkshops.com  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme